پکیج دین و زندگی جمع بندی استاد علیرضا یوسفیانپور+کتاب مصور۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

پکیج دین و زندگی جمع بندی استاد علیرضا یوسفیانپور+کتاب مصور

پکیج دینی جمع بندی حرف آخر در ایام اردیبهشت ماه به بعد یعنی دوماه قبل کنکور برای دانش آموزان مناسب می باشد در این پکیج، استاد یوسفیان پور با نهایت درایت آموزشی و سبک الگویی و مفهومی ارائه داده است. ضبط این پکیج و تدوینش در اوایل اردیبهشت سال ۹۷ انجام شده است و تلاش شبانه روزی استاد و کادر تدوین توانسته اند سریع برای دانش آموزان آماده کنند.

 چه مباحثی در پکیج دینی جمع بندی حرف آخر کار شده است ؟

تدریس کامل آیات و روایات، بررسی و تحلیل تخصصی آیات و روایات، جمع بندی مفاهیم و نکات مهم ، حل تست های کنکورهای جدید در گروه های آزمایشی مختلف ، بررسی و تشریح تمام گزینه ها با روش های مختلف ، استفاده از الگوی آیه خوانی برای تسلط بر تمام بخش های آیه، بررسی نکات ترکیبی و ارتباطی بین آیات و متون، تکرار و تمرین فراوان برای تسلط روی آیات، ارائه کتاب مصور دینی صد ( تمام رنگی و با هنر شهودی سازی)، ارائه متون پرتکرار و مهم کتاب درسی در انتهای کتاب، جمع بندی های منحصربه فرد و کلی نکات ناب برای تفکیک عبارات شبیه به هم انجام شده است. پس استاد در این پکیج هدفش این بوده مباحث سخت را برای دانش آموز در حجم کم دوره کند و استرس دانش آموز برای همیشه بریزد. و همچنین مروری برای تمامی مباحث مهم دینی کنکور باشد.

دیگر نیازی به حفظ کردن آیات و متون نخواهد بود چرا که با دیدن تصویرها و انیمیشن ها و با فعالسازی نیمکره راست مغز مطالب تا مدت ها در ذهن شما باقی خواهد ماند. بسیاری از افراد به دلیل فرار بودن دینی، این درس را به روزهای پایانی موکول می کنند و البته هر سال داوطلبانی بسیاری هستند که بعد از سال ها فاصله گرفتن از کنکور قصد کنکور مجدد دارند و قطعا حوصله کافی برای حفظ کردن این حجم از آیات و متون را ندارند.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *