پکیج فیزیک ۶۰۴۰ حرف آخر -۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

فیزیک ۶۰۴۰ حرف آخر استادکامیار:

یکی از درس هایی که دانش آموزان در کنار درس ریاضی بسیار درسی دشوار می دانند درس فیزیک می باشد که همه بچه‌ها میانه خوشی با این درس ندارند اما من امروز می خواهم به سبک که موسسه حرف آخر روش خواندن این درس را برایتان توضیح دهم امروز می خواهم این مژده را بدهم که این درس بسیار راحت می باشد و راحت می توانید در کنکور درصد فیزیکتان را صد درصد بزنید بله درست شنیدید درصد ۱۰۰ . ما قبلاً دانش‌آموزانی داشتیم که به درصد ۱۰ فکر می کردند و وقتی که فیزیک استاد کامیار را استفاده کردند در کنکور به درصد صد فکر می کردند. پس دوستان عزیزم امروز این مطلب را به دقت خوانده و استفاده کنید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

با اینکه درس فیزیک درسی فرمولی می باشد دانش آموزان این درس را بیشتر از ریاضی دوست دارند هرچند بیشتر از این دو درس فراری هستند. استاد کامیار درس فیزیک را بدون فرمول تدریس کردند و همه مباحث آن را با الگو و انیمیشن توضیح داده و تست‌های سال‌های اخیر و تعلیفی خودشان را حل کردند و بسیار این درس شیرین را جذاب کردند که شما علاوه بر لذت بردن از آن راحت می توانید درصد دلخواه خود را در کنکور بزنید.

تمام دانش امورانی که شروع نکردن یا یا برنامه ی خوبی نداشتن میتونن تو این زمان کم هم فیزیک وبه ۱۰۰ برسونن .هر دانش‌آموزی اعم از ضعیف و قوی می‌توانند از این سبک استفاده کرده و بهترین نتیجه را بگیرند زیرا سبک استاد کامیار الگو و انیمیشن می باشد و همه مباحث را با این سبک تدریس کردند و هر دانش آموزی می‌توانند از آن استفاده کنند حتی اگر دانش آموزی راهنمایی این سبک را ببینند راحت یاد می گیرد و نیاز نمی باشد که پایه ای بسیار قوی داشت زیرا دی وی دی های استاد کامیار از صفر شروع شده و بسیار خواندن فیزیک را لذت بخش و دلنشین کردند.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

One thought on “پکیج فیزیک ۶۰۴۰ حرف آخر -۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

  1. اشتراک ها: نظرات راجع به مجموعه حرف آخر-02166028126 | حرف آخر

  2. اشتراک ها: پیام دانش آموز حرف آخری -02166028126 | حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *