چرا ثبت عملکرد برای داوطلبان کنکور اهمیت دارد۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

چرا ثبت عملکرد برای داوطلبان کنکور اهمیت دارد
۱)یکی از راههای تقویت انگیزه 《خود کنترلی》است .نوشتن فعالیت های روزانه و ارزیابی آنها شما را هوشیارتر می کند و به تدریج احساس می کنید که تسلط و کنترل بیشتری بر کار های خود دارید .
۲)《خود شناسی》در عزت نفس وپیشرفت تحصیلی بسیار مهم است .ثبت فعالیت ها باعث می شود که توانایی ها ومحدودیت های خود را در امور درسی و غیر درسی بشناسید.
۳)با ثبت فعالیت های درسی مشخص می شود که در یک در 《چگونه عمل کرده اید) این اطلاعات به عنوان بایگانی و سابقه درسی قابل استفاده می باشد ودر 《تصمیم گیری》های بعدی کاربرد دارد.
۴)یکی از عوامل موثر بر افزایش انگیزه《خود کفایی》است. با ثبت فعالیت ها و ارز یابی روزانه ی آنها پیشرفت های کوچک بصری وملموس می شوند به این طریق متوجه پیشرفت خود می شوید و احساس کفایت و توانایی می کنید.
۵)با ثبت فعالیت های درسی 《الگوهای رفتاری》شما معلوم می شود این الگوها واقعیات را به شما نشان می دهند و بر اساس آن می توانید هفته های آینده را واقع بینانه تربرنامه ریزی کنید.
۶)با ثبت فعالیت ها 《تصویردقیق از عملکردشما در اختیار مشاوران 》قرار می گیرد وبرای بهبود بخشیدن به فعالیت ها از تجربه ی آنها در درس خواندن و پیشرفت استفاده ی بیشتری می برید

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *