چرا ثبت عملکرد برای داوطلبان کنکور اهمیت دارد۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

چرا ثبت عملکرد برای داوطلبان کنکور اهمیت دارد
۱)یکی از راههای تقویت انگیزه &#۱۲۲۹۸;خود کنترلی&#۱۲۲۹۹;است .نوشتن فعالیت های روزانه و ارزیابی آنها شما را هوشیارتر می کند و به تدریج احساس می کنید که تسلط و کنترل بیشتری بر کار های خود دارید .
۲)&#۱۲۲۹۸;خود شناسی&#۱۲۲۹۹;در عزت نفس وپیشرفت تحصیلی بسیار مهم است .ثبت فعالیت ها باعث می شود که توانایی ها ومحدودیت های خود را در امور درسی و غیر درسی بشناسید.
۳)با ثبت فعالیت های درسی مشخص می شود که در یک در &#۱۲۲۹۸;چگونه عمل کرده اید) این اطلاعات به عنوان بایگانی و سابقه درسی قابل استفاده می باشد ودر &#۱۲۲۹۸;تصمیم گیری&#۱۲۲۹۹;های بعدی کاربرد دارد.
۴)یکی از عوامل موثر بر افزایش انگیزه&#۱۲۲۹۸;خود کفایی&#۱۲۲۹۹;است. با ثبت فعالیت ها و ارز یابی روزانه ی آنها پیشرفت های کوچک بصری وملموس می شوند به این طریق متوجه پیشرفت خود می شوید و احساس کفایت و توانایی می کنید.
۵)با ثبت فعالیت های درسی &#۱۲۲۹۸;الگوهای رفتاری&#۱۲۲۹۹;شما معلوم می شود این الگوها واقعیات را به شما نشان می دهند و بر اساس آن می توانید هفته های آینده را واقع بینانه تربرنامه ریزی کنید.
۶)با ثبت فعالیت ها &#۱۲۲۹۸;تصویردقیق از عملکردشما در اختیار مشاوران &#۱۲۲۹۹;قرار می گیرد وبرای بهبود بخشیدن به فعالیت ها از تجربه ی آنها در درس خواندن و پیشرفت استفاده ی بیشتری می برید

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *