کاهش اشتباهات با تکنیک × و – ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

 کاهش اشتباهات با تکنیک × و –

دانش‌آموزان با تکنیک ضربدر‌ و منها سطح دشواری سؤال و میزان تسلط خود را تشخیص می‌دهند و بر اساس سطح علمی خود اگر بلد باشند و بتوانند در زمان قانونی سؤال‌ها را پاسخ می‌دهند و اگر بلد باشند ولی وقت‌گیر باشد علامت ضربدر کنار سؤال می‌زنند، یعنی وقت‌گیر است. نوع دیگر سؤال‌ها طوری است که بلد نیستند یا تا به حال با آن مواجه نشده‌اند. این سؤال‌ها را علامت منها می‌گذارند و رد می‌شوند.

ممکن است برای شما این سؤال پیش بیاید که با سؤال‌های که کنارشان× و – زده‌ایم چه کار کنیم؟

سؤال‌هایی که با علامت × مشخص کرده‌اید بعد از بررسی سؤالات دفترچه، مجدداً بررسی کنید اما سؤالاتی را که با – مشخص کرده‌ایم را به بعد از آزمون واگذار کنید و آن‌ها را بررسی کنید.

برای این کار باید دو توانایی داشته باشید: یک توانایی به مهارت فراشناخت برمی‌گردد که سطح دشواری سؤال را تشخیص دهند. قسمت دوم که از این مهم‌تر است این است که بعد از این‌که دانش‌آموز توانست تشخیص بدهد که بلد است ولی وقت‌گیر است، باید اراده داشته باشد که بتواند سؤال را کنار بگذارد. گاهی دانش‌آموزان درست تشخیص می‌دهند ولی کنار نمی‌گذارند.

دانش آموزان وداوطلبان عزیز حرف آخری شما میتوانید با سوالات احتمالی کنکور خود را کاملابرای کنکور ۹۷ آماده کنید وبا ۲۵۰۰ تست با فیلم آموزشی پاسخنامه انها خود رابیازمایید واین آزمونها به شما این امکان را میدهدکه تمام سوالات یا سوالات باعلامت × یا – بررسی کنید ونقاط ضعف خود رابصورت تدریس وفیلم اموزشی ببینید

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *