کنکوری ها! این فرصت گرانبها را دریابید-۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

کنکوری ها! این فرصت گرانبها را دریابید
(قسمت اول)

صدایش پشت تلفن کاملا میلرزید.
گویا موضوع مهمی، خیلی نگرانش کرده بود.
آرام و غمگین گفت:میدانید که من دانش آموز متوسطی هستم. امسال قصد نداشتم برای کنکور درس بخوانم، اما الان نظرم عوض شده است و میخواهم مطالعه را شروع کنم، ولی خیلی ها ناامیدم کرده اند و میگویند که کلا باید بیخیال شوم؛ آخر با این وقت کم نمیتوانم موفق شوم. میخواستم نظر شما را در این مورد بدانم. به نظر شما من چه کار کنم؟« همانطوری که به صحبت های سیما گوش میدادم، نگاهی به تقویم انداختم. تقویم، اواخر اسفند ماه را نشان میداد. با خودم گفتم مگر الان برای کنکور دیر شده است؟!« سیما منتظر جواب من بود و من به این موضوع فکر می‌کردم که مشکل سیما، هر سال، مشکل بسیاری از داوطلبان است.
هر سال، داوطلبان زیادی به دلیل مختلف، مانند بیماری، مشکلات خانوادگی، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و حتی اهمال و تنبلی، نمیتوانند از تابستان یا مهر
ماه به صورت مرتب و اصولی شروع به مطالعه کنند. برخی از این داوطلبان با یک تصمیم گیری درست و برنامه ریزی حساب شده بخوبی میتوانند از وقت باقی مانده نمی توانند که یک تصمیم بهترین استفاده را بکنند؛ اما عده دیگری از داوطلبان، واقعا درست و اصولی بگیرند؛ بنابراین، نمیتوانند موفق شوند.
در این میان، عده ای هم هستند که ابتدا خوب شروع می‌کنند، اما وقتی به اواسط کار میرسند، به دلایل مختلف ناامید شده و دست از تلاش می‌کشند و پس از مدتی، دوباره درصدد مطالعه برمی آیند؛ اما گمان می‌کنند که از سایر داوطلبان به کلی عقب مانده اند؛ بنابراین، سر دو راهی مطالعه یا کنکور ندادن میمانند.
با توجه به اینکه این مسأله میتواند مشکل بسیاری از شما داوطلبان عزیز هم باشد،
در این مقاله سعی می‌کنیم تا شما را با راهکارهایی آشنا کنیم که با استفاده از آن در زمان باقی مانده نیز میتوانید با یک نتیجه خوب در کنکور قبول شوید. قبل از آن به این موضوع توجه داشته باشید که این اتفاق،امکان پذیر و شدنی است ،و حتی برخی از داوطلبان بسیار موفق کنکور نیز از جمله همین عزیزانی هستند در سه یا چهار ماه پایانی شروع به مطالعه می‌کنند.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *