گذر از موانع برای رسیدن به موفقیت-۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

گذر از موانع برای رسیدن به موفقیت
(قسمت سوم)

یادتان باشد که نباید ناامید شوید. همگی شما با یک هدف مشخص، امسال را شروع و با انگیزه رسیدن به آن هدف موفقیت در آزمون سراسری حرکت کرده اید. اکنون بیش از نیمی از سال تحصیلی را پشت سر گذاشته اید؛ پس با توانی مضاعف دوباره حرکت کنید و اطمینان داشته باشید که موفق خواهید شد.
🔴 مسابقه در دور میانی
داوطلبان تا الان که در اواخر ماه اسفند قرار داریم، از جهت مطالعه و آمادگی برای کنکور به چند دسته تقسیم می شوند: گروهی که از تابستان یا مهر ماه تا کنون بخوبی مطالعه کرده و طبق برنامه پیش رفته اند، گروه دیگر که میزان مطالعه آنها درحد متوسطی قرار دارد، و گروه سوم، عزیزانی که مطالعه کمی داشته اند و از عملکرد خود راضی نیستند. ضمن تبریک به داوطلبان گروه اول و خواهش از داوطلبان گروه دوم برای مطالعه بیشتر و رفع کاستی ها تا رسیدن به مرحله عالی، باید به داوطلبان گروه سوم خاطرنشان کنیم که اگر از همین الان هم خود را برای مطالعه خوب و اصولی آماده کنید، باز هم میتوانید نتیجه خوب و قابل قبولی را کسب کنید.
اگر مطالعه از تابستان تا دی را مرحله اولیه آمادگی برای کنکور بدانیم، و مرحله سوم یا دوران جمع بندی بعد از عید شروع شود، شما عزیزان در دوره میانی آمادگی در این دوره، همه داوطلبان، دچار تب کنکور شده و برای کنکور قرار دارید. معمولا تصمیم به مطالعه جدی دارند. روی سخنمان، بیشتر با شما عزیزان گروه سوم است.
سعی کنید که از این به بعد بخوبی مطالعه کرده و وقت خود را هدر ندهید. هر سال از همین زمان شروع به درس خواندن برای بسیاری از داوطلبان وجود دارند که تقریبا کنکور میکنند و نتیجه بسیار خوبی هم میگیرند. تنها نکته مهمی که در اینجا باید گوشزد کنیم، امیدواری و سخت کوشی و جدیت است؛ پس امیدوار، سخت کوش و جدی باشید.

سایت رسمی حرف اخر:www.harfeakher.org

شماره تماس دفترمرکزی تهران: ۰۲۱۶۶۰۲۸۱۲۶

ادرس کانال تلگرامی حرف آخر:@harfe_akher

جهت خرید محصولات حرف آخر روی این  لینک  کلید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *