کلاهبرداری موسسه حرف آخر

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

کلاهبرداری نوین آموزشی توسط موسسه حرف آخر

دوست من ممنونم که سایت ما رو برای بررسی کلاهبرداری موسسه حرف آخر انتخاب کردی! با من باش تا داستان کلاهبرداری موسسه رو باهم دیگه بررسی کنیم.

حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری در سال های اخیر از بهترین ها در عرصه آموزش کنکور و از بزرگترین انتشارات معتبر در سطح کشور بوده است و همواره رتبه برترهای زیادی را روانه دانشگاه های بزرگ کرده است و خوشبختانه افرادی که با موسسه حرف آخر جلو رفتند به این امر پی بردند و در این بخش با واقعیت و کلاهبرداری موسسه حرف آخر بحث می کنیم.

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

همان طور که اطلاع دارین موسسه های بسیار زیادی در زمینه کنکور در حال حاضر در حال فعالیت هستند. از این رو شاید کمی و کاستی های در این موسسات وجود داشته باشد اما موسسه حرف آخر هیچ وقت به خود اجازه تخریب این موسسات و افراد را نمی دهد زیرا تفکر موسسه حرف آخر ارائه برترین محصول با بالاترین کیفیت آموزشی می باشد نه به تخریب، اما متأسفانه برخی ار عزیزان در فضاهای مجازی و در سایر جاها اقدام به تخریب موسسه حرف آخر می کنند و با انتشار مطالب و مقالاتی که واقعیت ندارد در مورد موسسه حرف آخر منتشر می کنند که بدون هیچ گونه منبع و مدرکی می باشد و فقط در حد یک مقاله و نوشته است نه بیشتر، نکته قابل توجه این است.

از این رو بدون توجه به چنین شایعات و سردرگمی متعدد که آیا از این موسسه خرید کنیم یا خیر ؟

باید عرض کنیم فعالیت خود با این موسسه را آغاز کنید ما در طی همکاری از زمان قبل از خرید محصولات تا روز کنکور و وفاداری خود به شما دانش آموزان را نشان خواهیم داد و این وفاداری را می توان از نتیجه رتبه برتر هایی که ما هر سال در کنکورهای سراسری می آوریم نتیجه گرفت تا خود شاهد این شایعات و تخریب ها باشید.

دلیل اینکه موسسه حرف آخر در دو سال برند معتبر و شناخته شده ای شد بخاطر محتوای آن است. بهترین محتوای آموزشی که در هیچ جای ایران مشابه آن وجود ندارد. برای برند شدن یک شرکت یا موسسه به زمانی حدود حداقل ۵ سال لازم است ولی حرف آخر در دو سال به این جایگاه رسید و این نشان دهنده محتوای خوب آموزشی است. افرادی که شایعه حرف اخر کلاهبردار یا کلاهبرداری حرف اخر را در بین دانش آموزان پراکنده می‌کنند بخاطر رقیب بودن حرف آخر با آن هاست. با روی کار آمدن موسسه حرف آخر درامد موسسات بزرگ بسیار کاهش یافت. به یاد داشته باشید که هرگاه یک فرد یا شرکتت یا موسسه ای کوبیده و تخریب شد دلیل این تخریب شدن از دو حالت بیشتر نیست! یا آن موسسه بسیار کلاهبردار است یا آن موسسه بسیار عالی است. اگر حرف آخر کلاهبردار بود حداقل یک نفر می‌توانست از محتوای آموزشی آن ایراد بگیرد اما تا کنون این اتفاق رخ نداده است. در ادامه بازهم بیشتر این موضوع را بررسی می‌کنیم و به شکلی جذاب تر.

آیا موسسه حرف آخر کلاهبرداره یا کلاهبرداری می کند ؟؟؟

کلاهبرداری حرف اخر

موفقیت روزافزون حرف آخری ها در آزمون سراسری و رضایت دانش آموزان از نحوه تدریس و یادگیری،نشان دهنده این است که روند رشد و ترقی حرف آخر همچنان ادامه دارد.

از اتهاماتی که همواره افراد ناموفق و تنگ نظر نسبت به حرف آخر روا داشته اند،کلاه بردار بودن موسسه حرف آخر است.

بحث امروز ما هم در ارتباط با همین اتهام می باشد.

بحث متهم شدن حرف آخر به کلاه برداری از سمت افراد تنگ نظر،بحث جدیدی نیست!

از همان ابتدا که موسسه حرف آخر شروع به فعالیت کرد،قاعدتا برخی از موسسات و اشخاص سعی در سنگ پراکنی در مسیر پیشرفت حرف آخر را داشتند.

امروزه که موسسه حرف آخر در چند سال اخیر،برند معتبر و شناخته شده ای در ایران شده است،همچنان هستند کسانی که سعی بر این دارند که با قدرت بیشتری این شایعات را حواله حرف آخر بکنند.

با روی کار آمدن موسسه کنکوری حرف آخر،درامد موسسات بزرگ بسیار کاهش یافت.

این یکی از عواملی است که همواره باعث میشود بعضی از موسسات رقیب سعی در تخریب حرف آخر داشته باشند.

و به یاد داشته باشید که هر زمان شخصی،موسسه ای و یا شرکتی کوبیده شود(نقد نه!!!کوبیده…!)نشان می دهد که آن شخص،موسسه یا شرکت راه درستی را در پیش گرفته و به سمت قله های موفقیت در حرکت است.

چرا برخی به دنبال شایعه پراکنی با موضوع دروغ های موسسه حرف آخر هستند ؟

دلیل این کار فقط لطمه زدن به اعتماد دانش آموزانی که قصد خرید و فعالیت با این موسسه را دارند می باشد و تصمیم دارند با استفاده از این تکنیک دانش آموزان را به سمت و سوی موسسات ضعیف خود بکشانند که موفق نخواهند شد زیرا بی شک ویدیوهای آموزشی و سبک تدریس و یادگیری دروس مختلف کنکور حرف آخر کاملا متفاوت با دیگر موسسات بوده و همواره در حال بروز رسانی این ویدیو ها می باشد.

حقیقت موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از ابتدا برخلاف سایر موسسات کنکوری شیوه نوین را در پیش گرفت و با استفاده از روش های پویا نمایی،انیمیشن ، الگو سازی و تصویر سازی،انقلابی در عرصه کنکور به پا کرد.

قبل از موسسه حرف آخر موسساتی که در زمینه آموزش دیجیتالی فعالیت کنند،وجود داشته است.

ولیکن حرف آخر با هوشمندی تمام از اشتباهات و نقاط ضعف موسسات پیشین تجربه گرفت و با تلاش و همت اساتید خبره و قدرتمندی که داشت سعی کرد آموزشی بی نقص را تقدیم دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بکند.

استاد منتظری بر این باور رسیده بود که زمان استفاده از روش های سنتی، آموزش با تخته سیاه و گچ در کشور به سر آمده است و با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور،دیگر نمیتوان مطالب،مفاهیم و فرمول ها را حفظ کرد،پس باید چاره ای اندیشید.

این نکته ای بود که موسس موسسه کنکوری حرف آخر به آن توجه نشان داد و حرف آخر را بر همین بنا تاسیس کرد و شاید این همان نقطه ضعفی است که در موسسات قبل از حرف آخر به چشم میخورد. که ما آن را پیش تر ذکر کردیم.

از ویژگی های برتر موسسه آموزشی حرف آخر

 • استفاده از انیمیشن و تصویر سازی
 • آموزش مفهومی و شهودی
 • استفاده از نقشه راه برای انسجام فکری
 • ارائه راه کار های ساده برای دروس محاسباتی
 • تدریس و تحلیل خط به خط مباحث کتاب
 • تدریس جامع همراه با جمع بندی
 • حل تست های کنکوری و تالیفی
 • زمان مناسب تدریس
 • تدریس در کوتاه ترین زمان با ماندگاری بالا
 • استفاده از الگو
 • کیفیت بالای ویدئوها
 • قرار دادن مشاور برای هر خریدار
 • تقویت حافظه بلند مدت و تصویری
 • قیمت مناسب

مدرسان حرف اخری در کنار پکیج بی نظیر و جامع خود، نحوه استفاده و برنامه ریزی را نیز برای دانش آموزان و داوطلبان قرار داده اند.

با برنامه ریزی که اساتید در کنار دی وی دی های آموزشی برای دانش آموزان ارسال میکنند، داوطلبان می توانند آموزش را فقط در ۴ ماه با تمرین، تکرار زیاد وحل تست های آزمون های سراسری سال های گذشته به پایان رسانند و بهترین نتایج را در کنکور به دست بیاورند.

موسسه حرف آخر و استاد منتظری در اخبار ملی

این گزارش مدتی پیش از اخبار سراسری شبکه یک پخش شد، که به اختصار محتوای این خبر را به عرض خوانندگان میرسانیم، گوینده خبر صحبت خود را این گونه آغاز میکند:

در این سامانه با تکیه بر مدیریت زمان،محتوای آموزشی کتب درسی با استفاده از فناوری های جدید و پویا نمایی آماده شده است.

همچنین خانم مهرعبداللهی در مصاحبه با خبرنگار عنوان میکند که: کار ویژه حرف آخر جان بخشیدن و عمق بخشیدن به مفاهیم درسی است و الگوهای زیادی که جایگزین فرمول ها کردیم.

گوینده خبر در ادامه میگوید: افزایش فرایند یادگیری، سرعت حل مسئله و ارتقا حضور ذهن برای دانش آموزان از جمله مزیت های این روش آموزشی  است که تحت نظارت وزارت اموزش و پرورش ارائه شده است.

استاد منتظری در ادامه صحبت با خبرنگار میگویند: ما یک مدلی را تعبیه میکنیم که معلم محتوا و خوراک مناسبی داشته باشد و مدارس بتوانند این محتوا را تهیه کنند و معلم با استفاده از کنترلی که در اختیار دارد فضای کلاس را از گچ، تخته و وایت بورد به سیستم پویا نمایی تبدیل کند.

در تکمیل این خبر گوینده ادامه میدهد: تبعین محتوای دروس از طریق اشکال سه بعدی برای دانش آموزان وتقویت نیم کره راست مغز، اهداف پیش رو در این روش آموزشی است که با تاییدیه وزارت ارشاد و اخذ استاندارد های جهانی روانه بازار شده است.

چیزی که واضح است این است که شخص یا موسسه ای که کلاهبردار باشد راهی به صدا و سیما ندارد اما انتشارات حرف آخر با روش های نوین وکاربردی اش چندین بار در اخبار سراسری شبکه های مختلف مورد تجلیل قرار گرفته است.

از دیگر افتخارات این انتشارات به حمایت کمیسیون ملی یونسکو از حرف آخر میتوان اشاره کرد.

وهمچنین مدرک بین المللی آیکام از دانشگاه روش شناسی فرانسه

تمامی ویژگی هایی که برشمردیم باعث شد که حرف آخر در مدت زمان کوتاهی به طرز چشم گیری پیشرفت کند و اکنون ما شاهد این هستیم که موسسه حرف اخر بیشترین تعداد رتبه برتر را در سطح کشور را نسبت به موسسات رقیب داراست و به جرات میتوان گفت که انتشارات حرف اخر جامع ترین،کامل ترین و موفق ترین موسسه کنکوری در کشور است.

نمونه ای از موفقیت های دانش آموزان حرف آخر در کنکور سراسری

رتبه برترهای حرف آخر رتبه و رشته تحصیلی
محمد رضا پادویی رتبه۱۸ تجربی کنکور۹۶
هانایاری رتبه ۱۲ تجربی
رژین یاری رتبه ۱۸ تجربی
مهرداد زارع رتبه۳۱ تجربی۹۷
رضا عطاپور رتبه۳۴ ریاضی ۹۶
سروین سلیمان پور رتبه۴۱تجربی۹۷
میثم فرهمندی رتبه۳۹تجربی ۹۷
محمد رضاخوش رو رتبه۵۹ تجربی۹۷
مهدی ایمانی رتبه۶۶تجربی۹۷
مسعود خلیفه زاده رتبه۱۰۷ تجربی۹۶
عرفان شهبازی رتبه۱۰۱ تجربی۹۷
مجتبی سعادت پیشه رتبه۳۹۰ تجربی۹۶
حسام مرادبیگی رتبه۲ریاضی۹۶
فردین باربد رتبه ۲۰۳ تجربی
سجاد نوری رتبه۷۱ تجربی
آرمان رنجبر رتبه ۲۶ تجربی
و ….. و …

تمامی دانش آموزان حرف آخری این مطلب را تایید می کنند که اتهاماتی که به حرف آخر در زمینه مالی، تدریس و آموزش زده شده کاملا اشتباه است و حرف آخر را از این اتهامات مبرا میدانند.

کلاهبرداری های افراد سودجو به اسم حرف آخر

شماره حساب و شماره کارت موسسه حرف آخر: که خیلی از افرادی که با استفاده از صفحه های فیک در صفحه مجازی و یا تماس با دانش آموز ها اقدام به کلاه برداری و پول از دانش آموز گرفته که توصیه ما این هس دانش آموز هیچ مبلغی به حساب شخصی افرادی واریز نکنند و شماره کارت شبا یا شماره حساب موسسه حرف آخر مشکلی ندارد.

فروش محصولات کپی و ناقص حرف آخر: افرادی هستند با اسم موسسه حرف آخر اقدام به  فروش محصولات غیراورجینال موسسه می کنند که متاسفانه خیلی از دانش آموزها به دلیل اینکه این افراد پول کمی درخواست می کنند سریع گول می خورند و محصولات ناقص و قدیمی چند سال پیش بدون کتاب کار و دفتر برنامه ریزی و بدون مشاوره رایگان شاید به دستشان رسید. و از همه مهمتر استفاده غیر مجاز حتی یک درس هم حرام هس و حق الناس محسوب ی شود و آه و حسرت اساتید همواره گریبان این افراد می باشد.

پول گرفتن از دانش آموز به اسم مشاوره تخصصی: خوشبختانه در موسسه حرف آخر مشاوره و برنامه ریزی رایگان در اختیار دانش آموز قرار داده می شود و به هیچ عنوان مشاورین موسسه حرف آخر پول به حساب شخصی نمی گیرند و اگر کسی این کار را انجام دهند جزو نقاط قرمز موسسه می باشد و سریع اخراج می شود.

واقعا کلاه برداری انتشارات حرف آخر صحت دارد ؟

اگر توضیحات و گفته های فوق را مطالعه کرده باشی مطمئناً قانع شده اید که کلاهبرداری موسسه حرف آخر درست نیست و هیچ گونه صحتی ندارد.

برای خرید محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و یا اینکه برای ارتباط با مشاورین ارشد سایت مرکزی با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰

۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰

۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰

۰۹۳۸۵۱۵۷۶۰۰

سوالات متداول دانش آموزان از حرف آخر:

برای خرید محصولات چطوری اقدام کنیم که گیر افراد سود جو نیفتیم؟

دوست عزیز شما برای سفارش حتما باید شماره کارت به اسم مدیر موسسه حرف آخر و اگر کسی شماره شخصی داد به هیچ عنوان بهش اعتماد نکنید و با مشاورین موسسه سریع تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

برای ارتباط با مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر چکار کنیم تا سوالات و ابهامات ما را جواب دهد؟

سلام دانش آموزهای دهم و یازدهمی و … برای وصل شدن به بهترین مشاورین موسسه با ما تماس بگیرید.

شیوه سفارش محصولات به چه شکلی هستش؟

 • به روش بانکی کارت به کارت یا شبا
 • پوز کشیدن و حضور در دفتر موسسه حرف آخر
 • ارسال بسته توسط پیک
 • سفارش آنلاین از فروشگاه مرکزی حرف آخر

منبع: harfeakher.org

One thought on “کلاهبرداری موسسه حرف آخر

  • نعیم روحانی میگوید:

   سلام رضا جان
   میتونی با گروه مشاوره ای حرف آخر تماس بگیری و بسته ات رو پیگیری کنی.
   شماره تماس پیگیری بسته ها ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی شماره ۴ .

   • سیدعلی میگوید:

    سلام
    یک نفر به نام خانم فتاحی با من تماس گرفت و پس از دادن مشخصات و پرداخت ۳۵ هزار تومان یک بسته ۵ روز با حرف اخر به دستم رسید. الان خوشم اومده میخوام ادامه بدم البته میخوام بدونم این افراد که از تلگرام اقدام به ثبت نام دانش آموز می کنند از طرف موسسه حرف اخر هستند یا ممکن است کلاهبردار باشند؟ چون رو بسته مهر خود موسسه حرف اخر خورده و مشخصات من چاپ شده و مستقیم از تهران اومده با پست.

    • نعیم روحانی میگوید:

     سلام
     راه های ارتباطی با موسسه حرف آخر را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

     شماره تماس موسسه حرف آخر
     تماس با مشاوران ارشد و رتبه برتر حرف آخر

     ۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰
     ۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰
     ۰۹۳۸۵۱۵۷۶۰۰
     شما عزیزان ۲۴ ساعت شبانه روز می توانید با شماره تماس با موسسه حرف آخر در ارتباط باشید و با مشاوران ما به صورت رایگان مشکلات خود را مطرح کنید.

 1. یاسمن جهاندیده میگوید:

  سلام امروز یه خانم به اسم مدنی زنگ زد و گفت شما برنده بسته آموزشی به ارزش ۶۰۰تومان شدید آیا این صحت دارد؟؟؟؟

 2. محمد میگوید:

  سلام. من بسته ۰ تا ۱۰۰ رو تهیه کردم ولی مشاورم دیگه جوابم رو نمیده و اینکه من رو داخل هیچ گروهی هم ننداخت. چون میگفت ما گروه مشاوره داریم .

  • نعیم روحانی میگوید:

   سلام
   در این زمینه با مشاورتون تماس بگیرید و دلیل رو جویا بشید. اگرم جواب نداد با پشتیبانی هماهنگ کنید.

 3. M میگوید:

  سلام امروز خانمی به اسم معلمی تماس گرفتن و گفتن یک بسته هدیه محاسبات در ۱۰ ثانیه براتون ارسال میشه و آدرس رو گرفتن میخواستم ببینم صحت داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *