کلاهبرداری موسسه حرف آخر

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

کلاهبرداری نوین آموزشی توسط موسسه حرف آخر

دوست من ممنونم که سایت ما رو برای بررسی کلاهبرداری موسسه حرف آخر انتخاب کردی! با من باش تا داستان کلاهبرداری موسسه رو باهم دیگه بررسی کنیم.

حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری در سال های اخیر از بهترین ها در عرصه آموزش کنکور و از بزرگترین انتشارات معتبر در سطح کشور بوده است و همواره رتبه برترهای زیادی را روانه دانشگاه های بزرگ کرده است و خوشبختانه افرادی که با موسسه حرف آخر جلو رفتند به این امر پی بردند و در این بخش با واقعیت و کلاهبرداری موسسه حرف آخر بحث می کنیم.

آیا موسسه حرف آخر کلاهبرداره یا کلاهبرداری می کند؟؟؟

کلاهبرداری حرف اخر

موفقیت روزافزون حرف آخری ها در آزمون سراسری و رضایت دانش آموزان از نحوه تدریس و یادگیری،نشان دهنده این است که روند رشد و ترقی حرف آخر همچنان ادامه دارد.

از اتهاماتی که همواره افراد ناموفق و تنگ نظر نسبت به حرف آخر روا داشته اند،کلاه بردار بودن موسسه حرف آخر است.

بحث امروز ما هم در ارتباط با همین اتهام می باشد.

بحث متهم شدن حرف آخر به کلاه برداری از سمت افراد تنگ نظر،بحث جدیدی نیست!

از همان ابتدا که موسسه حرف آخر شروع به فعالیت کرد،قاعدتا برخی از موسسات و اشخاص سعی در سنگ پراکنی در مسیر پیشرفت حرف آخر را داشتند.

امروزه که موسسه حرف آخر در چند سال اخیر،برند معتبر و شناخته شده ای در ایران شده است،همچنان هستند کسانی که سعی بر این دارند که با قدرت بیشتری این شایعات را حواله حرف آخر بکنند.

با روی کار آمدن موسسه کنکوری حرف آخر،درامد موسسات بزرگ بسیار کاهش یافت.

این یکی از عواملی است که همواره باعث میشود بعضی از موسسات رقیب سعی در تخریب حرف آخر داشته باشند.

و به یاد داشته باشید که هر زمان شخصی،موسسه ای و یا شرکتی کوبیده شود(نقد نه!!!کوبیده…!)نشان می دهد که آن شخص،موسسه یا شرکت راه درستی را در پیش گرفته و به سمت قله های موفقیت در حرکت است.

حقیقت ماجرای موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از ابتدا برخلاف سایر موسسات کنکوری شیوه نوین را در پیش گرفت و با استفاده از روش های پویا نمایی،انیمیشن ، الگو سازی و تصویر سازی،انقلابی در عرصه کنکور به پا کرد.

قبل از موسسه حرف آخر موسساتی که در زمینه آموزش دیجیتالی فعالیت کنند،وجود داشته است.

ولیکن حرف آخر با هوشمندی تمام از اشتباهات و نقاط ضعف موسسات پیشین تجربه گرفت و با تلاش و همت اساتید خبره و قدرتمندی که داشت سعی کرد آموزشی بی نقص را تقدیم دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بکند.

استاد منتظری بر این باور رسیده بود که زمان استفاده از روش های سنتی، آموزش با تخته سیاه و گچ در کشور به سر آمده است و با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور،دیگر نمیتوان مطالب،مفاهیم و فرمول ها را حفظ کرد،پس باید چاره ای اندیشید.

این نکته ای بود که موسس موسسه کنکوری حرف آخر به آن توجه نشان داد و حرف آخر را بر همین بنا تاسیس کرد و شاید این همان نقطه ضعفی است که در موسسات قبل از حرف آخر به چشم میخورد. که ما آن را پیش تر ذکر کردیم.

از ویژگی های سبک تدریس اساتید حرف آخر

 • استفاده از انیمیشن و تصویر سازی
 • آموزش مفهومی و شهودی
 • استفاده از نقشه راه برای انسجام فکری
 • ارائه راه کار های ساده برای دروس محاسباتی
 • تدریس و تحلیل خط به خط مباحث کتاب
 • تدریس جامع همراه با جمع بندی
 • حل تست های کنکوری و تالیفی
 • زمان مناسب تدریس
 • تدریس در کوتاه ترین زمان با ماندگاری بالا
 • استفاده از الگو
 • کیفیت بالای ویدئوها
 • قرار دادن مشاور برای هر خریدار
 • تقویت حافظه بلند مدت و تصویری
 • قیمت مناسب

مدرسان حرف اخری در کنار پکیج بی نظیر و جامع خود، نحوه استفاده و برنامه ریزی را نیز برای دانش آموزان و داوطلبان قرار داده اند.

با برنامه ریزی که اساتید در کنار دی وی دی های آموزشی برای دانش آموزان ارسال میکنند، داوطلبان می توانند آموزش را فقط در ۴ ماه با تمرین، تکرار زیاد وحل تست های آزمون های سراسری سال های گذشته به پایان رسانند و بهترین نتایج را در کنکور به دست بیاورند.

موسسه حرف آخر و استاد منتظری در اخبار ملی

این گزارش مدتی پیش از اخبار سراسری شبکه یک پخش شد، که به اختصار محتوای این خبر را به عرض خوانندگان میرسانیم، گوینده خبر صحبت خود را این گونه آغاز میکند:

در این سامانه با تکیه بر مدیریت زمان،محتوای آموزشی کتب درسی با استفاده از فناوری های جدید و پویا نمایی آماده شده است.

همچنین خانم مهرعبداللهی در مصاحبه با خبرنگار عنوان میکند که: کار ویژه حرف آخر جان بخشیدن و عمق بخشیدن به مفاهیم درسی است و الگوهای زیادی که جایگزین فرمول ها کردیم.

گوینده خبر در ادامه میگوید: افزایش فرایند یادگیری، سرعت حل مسئله و ارتقا حضور ذهن برای دانش آموزان از جمله مزیت های این روش آموزشی  است که تحت نظارت وزارت اموزش و پرورش ارائه شده است.

استاد منتظری در ادامه صحبت با خبرنگار میگویند: ما یک مدلی را تعبیه میکنیم که معلم محتوا و خوراک مناسبی داشته باشد و مدارس بتوانند این محتوا را تهیه کنند و معلم با استفاده از کنترلی که در اختیار دارد فضای کلاس را از گچ، تخته و وایت بورد به سیستم پویا نمایی تبدیل کند.

در تکمیل این خبر گوینده ادامه میدهد: تبعین محتوای دروس از طریق اشکال سه بعدی برای دانش آموزان وتقویت نیم کره راست مغز، اهداف پیش رو در این روش آموزشی است که با تاییدیه وزارت ارشاد و اخذ استاندارد های جهانی روانه بازار شده است.

چیزی که واضح است این است که شخص یا موسسه ای که کلاهبردار باشد راهی به صدا و سیما ندارد اما انتشارات حرف آخر با روش های نوین وکاربردی اش چندین بار در اخبار سراسری شبکه های مختلف مورد تجلیل قرار گرفته است.

از دیگر افتخارات این انتشارات به حمایت کمیسیون ملی یونسکو از حرف آخر میتوان اشاره کرد.

وهمچنین مدرک بین المللی آیکام از دانشگاه روش شناسی فرانسه

تمامی ویژگی هایی که برشمردیم باعث شد که حرف آخر در مدت زمان کوتاهی به طرز چشم گیری پیشرفت کند و اکنون ما شاهد این هستیم که موسسه حرف اخر بیشترین تعداد رتبه برتر را در سطح کشور را نسبت به موسسات رقیب داراست و به جرات میتوان گفت که انتشارات حرف اخر جامع ترین،کامل ترین و موفق ترین موسسه کنکوری در کشور است.

تعدادی از حرف آخری های موفق در آزمون سراسری

رتبه برترهای حرف آخررتبه و رشته تحصیلی
محمد رضا پادوییرتبه۱۸ تجربی کنکور۹۶
هانایاریرتبه ۱۲ تجربی
رژین یاریرتبه ۱۸ تجربی
مهرداد زارعرتبه۳۱ تجربی۹۷
رضا عطاپوررتبه۳۴ ریاضی ۹۶
سروین سلیمان پوررتبه۴۱تجربی۹۷
میثم فرهمندیرتبه۳۹تجربی ۹۷
محمد رضاخوش رورتبه۵۹ تجربی۹۷
مهدی ایمانیرتبه۶۶تجربی۹۷
مسعود خلیفه زادهرتبه۱۰۷ تجربی۹۶
عرفان شهبازیرتبه۱۰۱ تجربی۹۷
مجتبی سعادت پیشهرتبه۳۹۰ تجربی۹۶
حسام مرادبیگیرتبه۲ریاضی۹۶
فردین باربدرتبه ۲۰۳ تجربی
سجاد نوریرتبه۷۱ تجربی
آرمان رنجبررتبه ۲۶ تجربی
و …..و …

تمامی دانش آموزان حرف آخری این مطلب را تایید می کنند که اتهاماتی که به حرف آخر در زمینه مالی، تدریس و آموزش زده شده کاملا اشتباه است و حرف آخر را از این اتهامات مبرا میدانند.

کلاهبرداری های افراد سودجو به اسم حرف آخر

شماره حساب و شماره کارت موسسه حرف آخر: که خیلی از افرادی که با استفاده از صفحه های فیک در صفحه مجازی و یا تماس با دانش آموز ها اقدام به کلاه برداری و پول از دانش آموز گرفته که توصیه ما این هس دانش آموز هیچ مبلغی به حساب شخصی افرادی واریز نکنند و شماره کارت شبا یا شماره حساب موسسه حرف آخر مشکلی ندارد.

فروش محصولات کپی و ناقص حرف آخر: افرادی هستند با اسم موسسه حرف آخر اقدام به  فروش محصولات غیراورجینال موسسه می کنند که متاسفانه خیلی از دانش آموزها به دلیل اینکه این افراد پول کمی درخواست می کنند سریع گول می خورند و محصولات ناقص و قدیمی چند سال پیش بدون کتاب کار و دفتر برنامه ریزی و بدون مشاوره رایگان شاید به دستشان رسید. و از همه مهمتر استفاده غیر مجاز حتی یک درس هم حرام هس و حق الناس محسوب ی شود و آه و حسرت اساتید همواره گریبان این افراد می باشد.

پول گرفتن از دانش آموز به اسم مشاوره تخصصی: خوشبختانه در موسسه حرف آخر مشاوره و برنامه ریزی رایگان در اختیار دانش آموز قرار داده می شود و به هیچ عنوان مشاورین موسسه حرف آخر پول به حساب شخصی نمی گیرند و اگر کسی این کار را انجام دهند جزو نقاط قرمز موسسه می باشد و سریع اخراج می شود.

برای خرید محصولات حرف آخر با تخفیف ویژه به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و یا اینکه برای ارتباط با مشاورین ارشد سایت مرکزی با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰

۰۹۱۲۵۱۵۷۶۰۰

۰۲۱۷۷۴۱۱۶۰۰

۰۹۳۸۵۱۵۷۶۰۰

سوالات متداول دانش آموزان از حرف آخر:

برای خرید محصولات چطوری اقدام کنیم که گیر افراد سود جو نیفتیم؟

دوست عزیز شما برای سفارش حتما باید شماره کارت به اسم مدیر موسسه حرف آخر و اگر کسی شماره شخصی داد به هیچ عنوان بهش اعتماد نکنید و با مشاورین موسسه سریع تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

برای ارتباط با مشاورین ارشد سایت مرکزی حرف آخر چکار کنیم تا سوالات و ابهامات ما را جواب دهد؟

سلام دانش آموزهای دهم و یازدهمی و … برای وصل شدن به بهترین مشاورین موسسه با ما تماس بگیرید.

شیوه سفارش محصولات به چه شکلی هستش؟

 • به روش بانکی کارت به کارت یا شبا
 • پوز کشیدن و حضور در دفتر موسسه حرف آخر
 • ارسال بسته توسط پیک
 • سفارش آنلاین از فروشگاه مرکزی حرف آخر

منبع: harfeakher.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *